IX Wigilia Gorlicka

Dobroć to jedyna inwestycja, na której nie sposób stracić

XI Wigilia Gorlicka

Tegoroczna wigilia przynosła radość obdarowywanym dzieciom z Domu Dziecka, oraz dzieciom potrzebującym i przebywającym aktualnie na oddziałach dziecięcych Specjalistycznego Szpitala w Gorlicach i rodzinom potrzebującym pomocy dla których w tym świątecznym czasie
przygotowaliśmy i przekazaliśmy 270 paczek. W tym roku obdarowaliśmy również Placówkę „ Warsztatów terapii zajęciowej w Bielance”.

XI Wigilia Gorlicka dla osób potrzebujących i samotnych odbyła się 18.12.2022r o godz. 14:00 na Gorlickim Rynku. Po wspólnej modlitwie i połamaniu się opłatkiem każda potrzebująca osoba mogła zjeść ciepły wigilijny posiłek oraz zabrać ze sobą dania do domu. W trakcie trwania Wigilii odbyło się wspólne kolędowanie. Wraz z Restauracją Orchidea, która przygotuje ciepłe posiłki, oraz kołami łowieckimi, kołami wędkarskimi, które również biorą udział w przygotowaniu posiłków wspólnie celebrowaliśmy ten wigilijny czas.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby pomimo podwyżek cen żywności, i innych kosztów z naszej pomocy mogło skorzystać jak najwięcej dzieci i osób potrzebujących.. Wigilia Gorlicka jednoczy i daje możliwość spędzenia tego wyjątkowego czasu w atmosferze miłości i bliskości z drugim człowiekiem. Z całego serca dziękujemy, za okazaną pomoc.

Patronat Honorowy: Witold Kozłowski - Marszałek Województwa Małopolskiego

Logo-Małopolska-H-rgb_1

Sponsorzy

X Jubileuszowej
Wigilii Gorlickiej

Fotorelacja z X Wigili Gorlickiej