81584921_2859329800783880_7172832930371207168_n

Fundacja Róża prowadzi działalność statutową od lutego 2008r. I od tego czasu zorganizowała wiele imprez o charakterze sportowym i artystycznym.

Fundacja Róża prowadzi działalność statutową od lutego 2008r. I od tego czasu zorganizowała wiele imprez o charakterze sportowym i artystycznym na rzecz utalentowanych dzieci z biednych rodzin. W tym czasie fundacja organizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz jednorocznego dziecka niechodzącego, niemówiącego - zebraliśmy i przekazaliśmy rodzicom wówczas 12 tys zł.
Co roku pomaga i funduje nagrody w okresie wielkanocnym na rzecz uczestników Domów Pomocy Społecznej, Domu Dziecka oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej. Co rocznie organizowana jest z okazji Świąt Bożego Narodzenia Wigilia dla osób bezdomnych i potrzebujących. Fundacja pomaga również młodym ludziom pochodzącym ze środowisk o niskim statusie materialnym.
Z okazji Dnia Dziecka fundacja organizowała także warsztaty kulinarne dla dzieci z talentem kulinarnym.
Współpracujemy także z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Lokalnym Centrum Wolontariatu „Sięgamy Wyżej” oraz stowarzyszeniem „Sprawne Smoki”

partner

11 Wigilia Gorlicka

Tegoroczna wigilia przynosła radość obdarowywanym dzieciom z Domu Dziecka, oraz dzieciom potrzebującym i przebywającym aktualnie na oddziałach dziecięcych Specjalistycznego Szpitala w Gorlicach i rodzinom potrzebującym pomocy dla których w tym świątecznym czasie
przygotowaliśmy i przekazaliśmy 270 paczek. W tym roku obdarowaliśmy również Placówkę „ Warsztatów terapii zajęciowej w Bielance”.

XI Wigilia Gorlicka dla osób potrzebujących i samotnych odbyła się 18.12.2022r o godz. 14:00 na Gorlickim Rynku. Po wspólnej modlitwie i połamaniu się opłatkiem każda potrzebująca osoba mogła zjeść ciepły wigilijny posiłek oraz zabrać ze sobą dania do domu. W trakcie trwania Wigilii odbyło się wspólne kolędowanie. Wraz z Restauracją Orchidea, która przygotuje ciepłe posiłki, oraz kołami łowieckimi, kołami wędkarskimi, które również biorą udział w przygotowaniu posiłków wspólnie celebrowaliśmy ten wigilijny czas.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby pomimo podwyżek cen żywności, i innych kosztów z naszej pomocy mogło skorzystać jak najwięcej dzieci i osób potrzebujących.. Wigilia Gorlicka jednoczy i daje możliwość spędzenia tego wyjątkowego czasu w atmosferze miłości i bliskości z drugim człowiekiem. Z całego serca dziękujemy, za okazaną pomoc.

Sponsorzy

X Jubileuszowej
Wigilii Gorlickiej

Fotorelacja z X Wigili Gorlickiej

Chcesz nas wspomóc w 11 Wigilii Gorlickiej?
zapraszamy do kontaktu